Wedding

Wedding in Villa Eva

Organise your wedding in unique style

The hotel, restaurant and wine bar, surrounded by Tri-City Landscape Park and flower garden create a dream place to organize a wedding in Gdansk. The exquisite cuisine of the award-winning restaurant, a wide range of wines and spirits and the unparalleled elegance and class of the interior, all together will add a unique touch to your reception.

We take an individual approach to every wedding in order to fulfil the dreams of the most demanding Guests. We pay attention to the details.

We offer:

 • Banqueting hall for up to 120 people with access to the garden and private bar
 • Banqueting hall with a capacity for 50 people, which can be connected to the restaurant room and a private terrace
 • Garden shelter with a fireplace
 • Possibility of organising a reception in the garden or indoors

A comprehensive approach to organizing a reception

Our offer includes:

 • Hire of an air-conditioned banquet hall
 • Professional, experienced waiter service
 • Professional support in the organisation of the reception (music, attractions)
 • Decoration of the banquet hall with flowers and candles and printed menus on the tables and vignettes
 • Sweet table and cold snacks until the end of the wedding
 • Traditional Slavic Welcoming with wedding bread and salt
 • Children’s menu 50% off the price
 • Free adaptation of the menu to any dietary requirements
 • Complimentary bridal suite and gift
 • Exquisite breakfast for the bride and groom served in their apartment
 • Promotional prices for hotel rooms for wedding guests
 • Monitored hotel car park for 30 cars

Opinions

Our guests’ opinions

W Villa Eva wyprawiliśmy wesele… Przepiękną miejsce, w którym czuć opiekę i serce Właścicieli. Pan Tadeusz Kulczycki wraz z Córką Wiktorią służyli nam nie tylko propozycjami wieczoru, ale przede wszystkim dobrą radą i sercem. Mogliśmy czerpać z Ich doświadczenia, co okazało się być nieocenionym. Jedzenie wyjątkowe! Przygotowane z najwyższą starannością. Dogadaliśmy się również co do personalizacji zamówień dla alergików itp. Pokoje hotelowe bez zarzutu. W imieniu Rodziców, Męża oraz własnym dziękujemy pięknie! I życzymy wielu przyjęć, która z pewnością będą tak samo udane jak nasze!

Wiktoria

Było kilka powodów, dla których zdecydowaliśmy się wyprawić nasze wesele w Villi Evie. Jest dobrze skomunikowana z lotniskiem (znajduje się bardzo blisko dworca Gdańsk Wrzeszcz), co było szczególnie ważne dla naszych gości przybywających z Niemiec i z Rosji. W jej pobliżu znajdują się dwa bardzo ładne kościoły, co upraszcza kwestię transportu gości. Oczywiście sama Villa – usytuowana w centrum Wrzeszcza ale z dala od hałasów ulicy, piękna na zewnątrz, piękna wewnątrz, ze wspaniałym ogrodem, w którym odbyła się nasza sesja przedślubna. Jest dobrze przygotowana na niepełnosprawnych gości – babcia Pana Młodego porusza się na wózku inwalidzkim, nie było żadnych problemów z wjazdem na salę, a śniadanie zaserwowano jej do pokoju. Co do pokoi, wszyscy nasi goście chwalili je za komfort i wystrój. Zarówno kuchnia jak i obsługa kelnerska zasługuje na najwyższą pochwałę. Jedzenie było bardzo smaczne, panie z obsługi podawały je sprawnie i dyskretnie do tego stopnia, że często ich nawet nie zauważaliśmy. Podczas jednej z atrakcji weselnych goście rzucali/wystrzeliwali konfetti i serpentyny, jak tylko usiedli ponownie do stołów panie z obsługi błyskawicznie posprzątały parkiet, żeby goście mogli bawić się bezpiecznie. Na etapie organizacji wesela współpraca z Villą przebiegała znakomicie. Pani Wiktoria służyła nam radą i doświadczeniem, dokładnie i fachowo omawiała z nami wszystkie szczegóły imprezy, była otwarta na nasze sugestie i wymagania, szybko odpowiadała na nasze maile. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze wesele wyprawiliśmy właśnie w Villi Evie i gorąco polecamy ją wszystkim tym, którzy poszukują miejsca na tego typu imprezę.

Artur

Wszystkim polecamy to miejsce na zorganizowanie swojej uroczystości. Villa jest w pięknej i cichej okolicy, a jednocześnie w centrum Gdańska. Ogród wychodzący na park to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wziąć ślub w plenerze, w jednym miejscu od początku do końca, bez zbędnych przejazdów (Gospodarze przygotowali i udekorowali miejsce do przeprowadzenia całej ceremonii). Wnętrze Villi jest tak ładne i gustowne, że nie potrzeba w zasadzie żadnych dodatkowych dekoracji (i dzięki czemu uniknęłam wszechobecnej ostatnio mody na weselach na pokrywaniu, a raczej zakrywaniu wszystkiego białymi pokrowcami, a co mi się osobiście nie podoba). Sala jest kameralnie oświetlona, podczas gdy na parkiecie kolorowo i tanecznie. Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa, dbająca na bieżąco o komfort przy stole. Do wyboru nietuzinkowy alkohol, po którym nikogo nie bolała głowa, i który swoją oryginalnością miło zaskoczył gości. To co zostało po weselu zostało dla nas spakowane i gotowe czekało na zabranie do domu. Oprócz tego w Villi Eva można w komfortowych pokojach przenocować swoich przyjezdnych gości (w bliskiej okolicy jest też kilka innych hoteli, gdzie można rozlokować pozostałych gości). Podsumowując wszystko nam się podobało, cena również, i że Gospodarze o wszystko zadbali, od a do z. Dziękujemy!!!

Aleksandra

W restauracji Villa Eva zorganizowaliśmy przyjęcie po ślubie. Obiad był wyśmienity, obsługa bez zarzutu, bardzo dobre wino, a wszystko w bardzo przystępnej cenie. Uroczystość odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze w sali z kominkiem. Serdecznie polecamy, sami na pewno jeszcze tu wrócimy:)

Magda

Wybraliśmy Villa Eva jako salę weselną na ok 60 osób, przyjęcie odbyło się pod koniec lipca. Przede wszystkim muszę pochwalić bardzo dobry kontakt z panią Manager, z którą mogliśmy omówić każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, panie kelnerki z uwagą pilnowały by na stołach nie stały puste naczynia czy butelki a braki (zwłaszcza w napojach) były na bieżąco uzupełniane. Całe menu ustalane w najdrobniejszych szczegółach ok 2 tygodnie przed terminem przyjęcia. Nie ma problemu z osobami o diecie specjalnej (wegetarianie, diety bezglutenowe, alergie itp.). Jedzenie pyszne, dania ciepłe podawane bardzo sprawnie, bufet z zimnymi przekąskami i deserami obfity, uzupełniany w razie potrzeby. Sala nie wymaga specjalnej dekoracji, świece i kompozycja kwiatowa na stole prezydialnym były w cenie i w zupełności wystarczyły. Sala klimatyzowana jest na prawdę a nie tylko taką nazywana. Jednak i mimo tego ciepły lipcowy wieczór goście licznie zechcą spędzić w bardzo urokliwym i zacisznym ogrodzie przy lokalu (aż do zamknięcia o godz. 22). Bardzo polecamy opcję poprawin w tymże ogrodzie w postaci grilla obsługiwanego przez profesjonalnego kucharza.

Marta

Bardzo dobra organizacja, bardzo dobre jedzenie, piękna sala, wystrój elegancki. Miła i profesjonalna obsługa. Warto skorzystać z oferty lokalu. Serdecznie polecamy na wesele i nie tylko:)

Zbigniew

Form

Use the form