Opinie

Opinie o Villi Eva i Restauracji

Fakt, że Hotel Villa Eva może pochwalić się tak bardzo dobrą opinią wśród gości napawa nas dumą. To właśnie ich rekomendacja sprawia, że wielu przyszłych gości trafia właśnie do nas. Taki stan rzeczy przyczynił się do tego, iż w roku 2014 otrzymaliśmy miano Traveller’s Choice, przyznawane najwyżej ocenianym hotelom w serwisie TripAdvisor.

 • Dobry hotel

  Cichy, spokojny , miły hotel niedaleko od centrum z ogrodem przylegającym do lasu… doskonały dla osób poszukujących wyizolowania od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko śródmieścia … W hotelu doskonała restauracja z szerokim wyborem dobrych win z całego świata … w tym szampana z polskiej winnicy we francuskiej Champahignii ….

  Adam Z, TripAdvisor
 • Jedzenie -„palce lizac”

  Hotel Villa Eva jest swietnym miejscem na spotkanie ze znajoma – zawsze mozna znalezc miejsce na parkingu tuz przy wejsciu, spokojnie bez halasu porozmawiac, a przede wszystkim sprobowac pysznej domowej ZUPY! Barszcz z pierozkami – palce lizac! Nie bez powodu na scianach zdjecia tylu slawnych osob!

  Eliza W, TripAdvisor
 • NIEZAPOMNIANE CHWILE, Bardzo dobry zero uwag

  Wielokrotny biznesowy pobyt w tym hotelu to zawsze pełna satysfakcja. Doskonałe śniadania a kawa śniadaniowa to poezja sama w sobie. Chce się żyć i działać. Pokoje miło przytulne ciepłe. Polecam. Zawsze tam wrócę.

  Marta, TripAdvisor