________________ Villa Eva
Rezerwacja

+4858 341 67 85

Villa Eva to obiekt położony w centrum miasta na skraju Parku Krajobrazowego.


                Od 20 lat przyjmujemy najznakomitszych gości z Polski i zagranicy- patrz Lista Gości.

Specjalizujemy się nie tylko w obsłudze wymagających gości indywidualnych, ale również w organizacji różnego rodzaju przyjęć, do których z pewnością należą wesela.

Nasze doświadczenie oparte jest na obsłudze wesel zarówno międzynarodowych, jak i tradycyjnych polskich.  Niejednokrotnie organizowaliśmy dla naszych gości wesela wegetariańskie, wegańskie oraz koszerne.


              Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy:


- Trzy w pełni klimatyzowane sale restauracyjne, łącznie mieszczące 180 osób.

- Piękny, zagospodarowany ogród, otaczający cały hotel, który jest niewątpliwie naszym wielkim atutem.

- Możliwość dokonania ceremonii zaślubin w ogrodzie bądź  wewnątrz obiektu.

- Możliwość udekorowania stołów żywymi kwiatami.

- Wyśmienitą kuchnię. Każdorazowo ustalane indywidualnie menu, z dużą różnorodnością dań głównych oraz zimnych przekąsek.

- Możliwość zorganizowania poprawin w formie sugerowanej przez Parę Młodą- grill w ogrodzie? A może elegancki obiad w sali weselnej?


Gwarantujemy ponadto fachową pomoc przy organizowaniu przyjęcia weselnego,  wysoki komfort pobytu w naszych pokojach hotelowych, a przede wszystkim doskonałą atmosferę i profesjonalną obsługę.    Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas  którego będzie możliwe indywidualne zaplanowanie tego wspaniałego wydarzenia.

Prosimy o kontaktowanie się z Panem Tadeuszem Kulczyckim, pod numer tel. +48 602 215 888. Wówczas będzie możliwe ustalenie dogodnego dla Państwa terminu i godziny spotkania.


  


Miło nam poinformować, iż Villa Eva otrzymała Weselnik - Certyfikat Jakości