Wrażenia z imprezy

Wrażenia z imprezy

W czerwcu 2012 mieliśmy 50. rocznicę naszego slubu i na tę okazję poszukiwaliśmy jakiegoś lokalu godnego tej uroczystości. Przez miesiąc testowaliśmy różne miejsca w Trójmieście, oglądając wnętrza, próbując potraw i wyczuwając atmosferę. Włożyliśmy dużo trudu, ale opłaciło się. Impreza w Villa Eva spełniła wszystkie oczekiwania, nasze i wszystkich naszych gości, którzy byli zachwyceni miejscem, wystrojem sali, świetnym jedzeniem, dobrymi i niedrogimi winami oraz sympatyczną, dyskretną i wydajną obsługą. Zamówiliśmy muzykę u pana Przemka, przy której wszyscy się świetnie bawili, od nastolatków do jubilatów.
Właściciele pensjonatu, państwo Kulczyccy, są czaującymi gospodarzami, łatwi w negocjacjach i spełniający wszystkie życzenia, służąc przy tym fachowym doradztwem.
Nasza międzynarodowa rodzina oraz goście z różnych stron świata bez wyjątku pochwaliła nasz wybór i wywiozła – jak to określili – niezapomniane wrażenia, które w dużej cxzęści zawdzięczamy gospodarzom tej Villi. Dziękujemy, szefie!

Ryszard B, TripAdvisor